Şahan Gökbakar’dan Ailesi İle Doğum Günü Paylaşımı: “43 Bitti…”

Geçtiğimiz gün 44 yaşına giren Şahan Gökbakar’ın eşi ve çocuklarıyla yaptığı doğum günü paylaşımı kısa sürede takipçileri tarafından çok beğenildi. Paylaşımının altına anlamlı bir not düşen Gökbakar’ın notu görenleri gülümsetti. 

İşte detaylar ?

Şahan Gökbakar, yıllardır hayat verdiği karakterler ile hepimizi kırıp geçiren bir isim biliyorsunuz ki. Onu izleyip de gülmeyeniniz yoktur.

Başarılı oyuncu Gökbakar’ın adını yaptığı işlerle, magazin ve siyaset gündemi ile de sık sık duyuyoruz.

2015 yılında hayatını Selin Ortaçlı ile birleştiren Şahan Gökbakar’ın, Deniz Efe ve Ela adında iki tane de çocuğu vardır.

Çocukları ile birlikte tam bir çekirdek aile olan çift, mutlu birliktelikleri ile görenleri kendilerine imrendiriyorlar desek yeridir.

Geçtiğimiz günlerde 44 yaşına giren Şahan Gökbakar, çekirdek ailesi ile yaptığı bu doğum günü paylaşımında sevenlerini de unutmayarak görenleri gülümsetti.

Doğum gününü eşi ve çocuklarıyla kutlamayı tercih eden Gökbakar, paylaşımın altına “43 bitti… İş güç çok şey başardım ama en büyük başarı ailedir. Sevenlerimle de büyük bir aileyiz. Saglıklı, mutlu, güzel günlerimiz olsun inşallah.Hep beraber.?❤️” notunu düştü.

Siz Şahan Gökbakar’ın bu paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir