Harry ve Meghan’dan sonra en çok Beckham izlendi

Son günlerde Victoria ve David Beckham çifti, ilişkileri ve aile hayatlarıyla ayrı bir merak konusu haline geldi. Bunun en büyük nedeni de popüler akış platformu Netflix’te yayınlanan Beckham belgeseli…

‘Beckham’, ‘Harry & Meghan’dan bu yana İngiltere’de en çok izlenen yapımlar arasına girdi. David ve Victoria Beckham’ın hayatlarını tüm şeffaflığıyla gözler önüne seren belgesel, Netflix’in İngiltere’de en çok izleyici kitlesine ulaşmasını sağladı.

İngiltere’nin resmi TV izleyici araştırma kuruluşu Barb’a göre, Fisher Stevens’ın yönettiği yapım 4 Ekim’de gösterime girdi ve 8 Ekim’de 3,8 milyon izleyici topladı. Yapımcılığını Beckham’s Studio 99 ve Ventureland’in üstlendiği belgeselin ikinci bölümü de iyi performans göstererek yaklaşık 2,9 milyon izleyiciye ulaştı.

Paylaşılan rakamlar, yalnızca televizyonda izleyenleri kapsarken mobil cihazlarda izlemenin rakamlar arasında yer almadığına dikkat çekildi.

Beckham, Aralık 2022’deki Harry ve Meghan’dan bu yana Netflix’in Britanya’daki en çok izlenen programı oldu. Netflix’in kendi verilerine göre ise Beckham, 9 Ekim’den 15 Ekim’e kadar 11,6 milyon izlenmeyle üst üste iki hafta 1 numarada yer alarak ABD’de de iyi bir performans sergiledi .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x