Kelepçe Çevirip Öpücükler Saçan Yakışıklı Güvenlik, Mavi Gri’nin Konserinde Sahne Alınca Ortalık Fena Karıştı!

Yakışıklı Güvenlik olarak büyük bir kitleye adını duyurmayı başaran TikTok kullanıcısı sosyal medya mecralarını ele geçirmiş durumda. Kelepçe çevirip öpücük attığı videolarla fenomen olan Yakışıklı Güvenlik bu sefer Mavi Gri grubunun sahnesine konuk oldu. Ortaya çıkan manzara ise goygoycuların diline düştü.

“Yakışıklı Güvenlik” adıyla tanıdığımız TikTok kullanıcısı Muhammet Sürmeli, çektiği videolar ve açıklamalarıyla güvenlik görevlisi olmaya yepyeni bir anlam kattı.

Kendisinin adını bilmeyenler olacaktır elbette. Ama bir sosyal medya kullanıcısıysanız, Yakışıklı Güvenlik’in bir-iki videosuna denk gelmemiş olma ihtimaliniz yok.

Elindeki kelepçeyi çeviren, göğsüne vuran ardında da kameraya öpücükler atan Yakışıklı Güvenlik günden güne popülerliğini arttıyor.

TikTok hesabından sayısız video paylaşan Yakışıklı Güvenlik yalnızca görev yerinden de çekimler yapmıyor. Hazırlanırken de paylaşım yakan fenomen nereye giderse gitsin kulaklığını da çıkarmıyor.

Tabii bir de şarkıcı kendisi… “Güven Bana”, “Üstü Kalsın”, “Kelepçeyi Taktım” gibi şarkılar çıkaran Yakışıklı Güvenlik’in “Ah Sana Vah Sana” isimli parçası ise sosyal medyada viral olmuş durumda.

Yakışıklı Güvenlik geçtiğimiz günlerde “Başlıyoruz” notunu düşerek paylaştığı bir videoda “Mavi Gri konserinde ben de sahnede olacağım” dedi.

Birçok sosyal medya kullancısı “Gerçekten sahneye çıkacak mı?” diye düşünmeye başladığında yeni paylaşımlar da gelmeye başladı.

Sonrasında ise olanlar oldu. Yakışıklı Güvenlik, son dönemlerin en sevilen gruplarından Mavi Gri’ye kelepçe şov yaptırdı.

Yakışıklı Güvenlik Mavi Gri’nin sahnesine çıktı ve “Ah Sana Vah Sana” şarkısını seslendirdi. Konser alanındaki herkesin şarkıya eşlik etmesi ise ortalığı kırdı geçirdi.

Mavi Gri grubu da konuk ettiği Yakışıklı Güvenlik’le paylaşım yapmayı unutmadı elbette…

Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x